Cem Yilmaz - CMYLMZ - DIAMANT ÉLITE PLATINE PLUS | Reporté

P12 Theater

5 avril 2020

Type d’événement

Concert

Lieu

Palais 12

Presented By

Public

Information

Report du show de Cem Yilmaz au Palais 12


Chers visiteurs,

Suite à la décision du gouvernement de n’autoriser aucun événement public, le spectacle de Cem Yilmaz prévu le 05 avril prochain est reporté.

Vos tickets resteront valables pour cette nouvelle date, qui sera annoncée le 1er mai, conjointement aux autres dates de la tournée.

Nous vous remercions de votre compréhension.

Sahmeran Entertainment & CMYLMZ Fikirsanat

 

Önemli Duyuru ..

Tüm Dünyada hızla yayılmaya başlayan Koronavirus (Covid-19) ile ilgili olarak yaşanan gelişmeler sebebi ile Avrupada bazı ülkelerin sağlık bakanlıkları tarafından belli bir katılımcı sayısının üzerindeki gösteri, konser vb. tüm etkinlikler yasaklanarak durdurulmuştur. 23 şubat 2020 tarihinde başladığımız Cem Yılmaz Avrupa Turnesini kapsayan ülkelerde alınan güvenlik önlemleri, yetkili mercilerce yapılan açıklamalar ve yasal bildirimler dikkate alınarak;

Ertelenen gösterilerimiz şunlardır:
13 mart 2020 Stuttgart
20 mart 2020 Dortmund
27 mart 2020 Hamburg
05 nisan 2020 Brussel
09 nisan 2020 Hannover
10 nisan 2020 Berlin
12 nisan 2020 Köln
19 nisan 2020 Nürnberg

Turnemiz avrupanın degişik şehirlerinde oldugundan dolayı, şuan yoğun bir sekilde yeni tarihleri toparlamaya calışıyoruz. Pandeminin her ülkede etkisi farkli şekilde olduğundan dolayı salonlarla iletişimlerimiz yavaş ilerlemektedir. Yeni turne tarihlerimiz 1 mayıs 2020 tarihinde sizlere sunulacaktır. Satın almış olduğunuz biletler yeni belirtilen tarihler için ayni şartlar ve kondisyonda geçerli olacaktır.

Koronavirus (Covid-19) ile ilgili olarak yaşanan gelişmeleri bizlerde sizler gibi yakından takip ediyoruz. Bu hepimizi ilgilendiren ve etkileyen durumdan dolayı göstereceğiniz anlayış ve ilgi için teşekkür ederiz. 

Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle…

Sahmeran Entertainment & CMYLMZ Fikirsanat


Le plus grand comédien turc de tous les temps reviendra en Europe pour une tournée en 2020. Le maître comédien, Cem Yilmaz, sera de retour comme jamais auparavant après sept ans de pause sur scène.

Le dimanche 5 AVRIL 2020, il se produira au PALEIS 12 à Bruxelles.

Donc si vous voulez des billets pour le grand phénomène du stand turc, vous devez agir maintenant !

Bloquez votre agenda !

Ce sera une soirée inoubliable pleine de plaisir.

Lire la suite